Fix Nano Keratin Şampuan 500ml.+ Saç Kremi 500ml.

Fix Nano Keratin Şampuan 500ml.+ Saç Kremi 500ml.

  • Fix Nano
  • 3028669009117
  • STOKLARIMIZDA
62,90
Favorilere Ekle

Fix Nano Keratin Şampuan 500ml. | Tuzsuz


Ürün Açıklaması


Keratin katkılı doğal bakım şampuanı ürünümüz sülfat içemez yani tuz yoktur. Bununla beraber keratin katkılıdır. Fix Nano Keratin Şampuanı saçlarınızı temizlerken içeriğinde bulunan nano moleküller saçlarınızın gözeneklerine hapis olup varolan nemin saçlarda kalmasını sağlamaktadır. Sürekli kullanıldığında saçların nemli pürüzsüz olmasını sağlar. Fix Nano Keratin Şampuanı Türkiye'de ilk sodyumsuz Nano moleküller içeren şampuandır.
 
 
Piyasada bulamayacağınız bu ürünümüzle fön uygulaması sonrasında saçlardaki kalıcılığı sağlayabilmeniz için kullanmanız gerekmektedir. Aksi taktirde brezilya fönüniz 5 ay sürmeyebilir.
 
Brezilya fönü uygulamayan bayanlarda kullandıkları takdirde Saçlarınızı güçlendirir nemli parlak ve güçlü olmasını sağlar.
 
1 )  Saçlar uzamaya bağlı olarak 4 ay boyunca kalıcı bir şekilde fönlü duruyor
 
2 )  Saçlar verilen şekle göre kalıcılığını 4 - 6 ay boyunca koruyor (su dalgası, kırık fön vb...)
 
3 )  Kimyasallardan eksilen keratin tabakasını yeniliyor, röfleli saçlarınız eskisinden daha canlı, daha sağlıklı, daha parlak bir görünüme sahip oluyor...
 
Brezilya fönünden sonra saçların şeklinin ve bakımının uzun ömürlü olması için nano keratin özel şampuanı ile yıkanmalıdır.
Başarılı sonuç almak için saçları Sodyum içermeyen kendi şampuanı ile yıkamak gerekmektedir...

2.ÜRÜN

 

Fix Nano Keratin Saç Kremi 500ml. | Tuzsuz

Ürün Açıklaması


Keratin Saç Bakım Kremi Brezilya fönü Kalıcı fön uygulamasında kullanılan bileşenlerden bir tanesidir. Fix Nano Keratin Anti Ageing Krem Brezilya fönümüzün çok daha uzun süre saçımızda kalmasını saçlardaki kırıkları güçsüzlüğü giderilmesine yardımcı olur.


Brezilya fönü Kalıcı fön yaptırdıktan sonra Fönümüzün uzun süre kalıcı olabilmesi için her banyodan sonra saçlar Fix Nano keraitn şampuan ile yıkanır. Duştan çıkmadan Fix Nano Anti ageing krem sürülür ve durulanır. En son saçlarınızı kuruttukdan sonra saçlara Fix Nano Keratin serum sıkılır. 

Fix Nano Keratin Anti Ageing Krem tek başınada kullanılabilinir Brezilya fönü Kalıcı fön yaptırmanız şart değil. Güneşin kavurucu sıcağından, Fön makinesinden, boyalardan yıpranmış kırılmış saçlarınızı güçlendirir hacim ve parlaklık verir. 

 

Evinizde Kullanmak için İdeal Ölçülerdedir. 


Piyasada bulamayacağınız bu ürünümüzle fön uygulaması sonrasında saçlardaki 5 ay kalıcılığı sağlayabilmeniz için kullanmanız gerekmektedir. Aksi taktirde yaptırdıkları brezilya fönü bir kaç ayda bozulacaktır. 

Brezilya fönü uygulamayan bayanlarda kullandıkları takdirde saçlarındaki farklılığı gözleriyle göreceklerdir. 


 

Fix Nano Keratin Saç Kreminin Avantajları 


1 )  Saçlar uzamaya bağlı olarak 5 ay boyunca kalıcı bir şekilde fönlü duruyor 

2 )  Saçlar verilen şekle göre kalıcılığını 4 - 6 ay boyunca koruyor (su dalgası, kırık fön vb...) 

3 )  Kimyasallardan eksilen keratin tabakasını yeniliyor, röfleli saçlarınız eskisinden daha canlı, daha sağlıklı, daha parlak bir görünüme sahip oluyor...

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Diğer Önerilerimiz

E-Bülten Kayıt

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı