Morfose Milkshake Therapy Saç Bakım Köpüğü 200ml.+ Redist Milk Şampuan 500ml.

Morfose Milkshake Therapy Saç Bakım Köpüğü 200ml.+ Redist Milk Şampuan 500ml.

  • Morfose
  • 3028669006260
  • STOKLARIMIZDA
53,50
Favorilere Ekle

1.ÜRÜN
Morfose Milkshake Therapy Saç Bakım Köpüğü 200ml.Ürün Özellikleri

Morfos Milk Therapy saç bakım köpüğü saçı canlandıran, tamir eden ve yoğun bakım sunan benzersiz bir üründür. İçeriğindeki süt proteini kuru ve cansız saçları besleyerek eski gücüne kavuşturuyor. 12 farklı aminoasit saçtaki keratin dokusuna etki ederek uzun süreli nem ve boya koruması sağlarken, yıpranmış saçı tamir ederek saçın yapısını güçlendiriyor. Özel formülü boyalı, işlem görmüş ve yıpranmış saçlara yumuşaklık, parlaklık ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Saçın elastikiyetini arttırarak saç kırıklarını onarıyor.
 
Süt Proteini: Kuru ve cansız saçları besleyerek eski gücüne kavuşturur.
Aminoasit Karışımı: 12 farklı aminoasit saçtaki keratin dokusuna etki ederek uzun süreli nem ve boya koruması sağlarken, yıpranmış saçı onarır ve saç yapısını güçlendirir.
 
Özel formülü boyalı, işlem görmüş ve yıpranmış saçlara yumuşaklık, parlaklık ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Saçın elastikiyetini arttırarak saç kırıklarını giderir.
 

Uygulama

Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Ters çevirerek avucunuza bir miktar sıkınız. Nemli yada kuru saça eşit bir şekilde yayarak uygulayınız. Durulamayınız.

2.ÜRÜN

 

REDİST MİLK RUN HONEY ŞAMPUAN 500ML.

500 mL / 17 FL.OZ.

 

Günlük kullanım için uygundur. Zayıflamış ve hassaslaşmış saçlara bakım ve onarım sağlamaya, saç telini yapılandırarak aşırı yıpranmış saçların güç ve dayanıklılığını yeniden kazandırmaya , saç pulcuklarını düzleştirmeye; incelen, yıpranan ve kırılan saç tellerini onarmaya, saçların daha yumuşak ve parlak olmasını sağlarken yeniden canlanmasına, saçın kaybettiği nem dengesini oluşturmaya ve yıpranmalara bağlı kuruluğu gidermeye yardımcı olur.

 

SAÇ BAKIM ŞAMPUANI NASIL KULLANILIR ?


 

 

  • Saçı ıslattıktan sonra Şampuanı uygulayınız. 
  • İyice köpürttükten sonra durulayınız.
  • Şampuan 3-4 dakika saçınızda beklemesi önerilir.
  • Gerekirse işlemi tekrarlayınız. 
  • Günlük kullanım için uygundur.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Diğer Önerilerimiz

E-Bülten Kayıt

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı