Redist Keratin Complex Şampuan 500ml. + Redist Keratin Maske 500ml.

Redist Keratin Complex Şampuan 500ml. + Redist Keratin Maske 500ml.

  • Redist
  • 3028669006116
  • STOKLARIMIZDA
37,50
Favorilere Ekle

1.ÜRÜN

Redist Keratin Complex Şampuan 500ml. 

Nasıl Uygulanır 
?

 

 
  1. Islak saça parmaklarınızla masaj yaparak uygulayınız. İyice köpürttükten sonra durulayınız.

  2.  
  3. Gerekirse işlemi tekrarlayınız. Günlük kullanım için uygundur.
 

2.ÜRÜN


REDİST SAÇ BAKIM MASKESİ

Keratin Complex Özlü

500 mL

 


 

Ürün Özellikleri

 


Keratin, saçı oluşturan önemli proteinlerden biri olan ve birbirlerine sülfür köprüleri ile bağlı olan keratin moleküllerinden oluşmaktadır. Kimyasal işlemler ve dış etkenler saçı birbirine bağlayan sülfür köprülerini kırarak, zamanla hasara sebep olmaktadır. Bu hasarları giderebilmek ve saçın daha sağlıklı bir yapıya kavuşabilmesi için saçlara keratin yüklemesi yapılması gerekmektedir

Aşırı derecede yıpranmış ve hasar görmüş saçları, yeniden yapılandırır. Redist Keratinli Bakım Maskesi hasarlanan saç uçlarını gözle görülecek şekilde onarır, nemlendirir ve uzun süren ipeksi bir yumuşaklık sağlar. Yıpranmış saçların kullanımına uygun hassas içeriklerle, hasar gören kütiküla pulları arasında depolanarak saça daha parlak ve daha düzgün bir görünüm kazandırır. Uzun klinik araştırmalar sonucu geliştirilen bariyer teknolojisi sayesinde saçı zırh gibi kaplayıp, kimyasal ve fiziksel etmenlerin zararlı etkilerine karşı korur. 2 haftalık düzenli kullanımdan sonra saçlarınızdaki parlaklık ve canlılık gözle görülür şekilde artmaktadır. Tüm saç tiplerine uygun içeriği saçları beslerken, onararak nem dengesini korumaya yardımcı olur. Saç boyanızın rengini korumaya alarak, daha uzun süre bakımlı saçlara sahip olabilirsiniz.


 

Uygulama

 


Saçınızı Redist Keratinli Bakım Şampuanıyla yıkadıktan sonra, bir miktar maskeyi nemli haldeki saç uçlarına iyice yedirin. 3-5 dakika bekledikten sonra ılık su ile bolca durulayın.

Argan Yağları

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

E-Bülten Kayıt

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı