Sofn Free Saç Düzleştirme Solisyonu 450ml. Yıpratmadan Düzleştir (Sofn’free)

Sofn’free düzleştirici, kabarık ve kolay şekillenmeyen saçlar için özel olarak geliştirilmiş saç düzleştirici kremdir. Saça zarar vermeden düzleştirmek ve şekil vermek için, sofn’free düzleştirici krem, farklı serilerle satışa sunulmaktadır.

  • Sofn Free
  • 6001374014352
  • STOKLARIMIZDA
89,00
Favorilere Ekle

Sofn Free Brezilya Fönü Hakkında Bilgi

  • Sofn’free

Sofn’free düzleştirici, kabarık ve kolay şekillenmeyen saçlar için özel olarak geliştirilmiş saç düzleştirici kremdir. Saça zarar vermeden düzleştirmek ve şekil vermek için, sofn’free düzleştirici krem, farklı serilerle satışa sunulmaktadır.


Sofn’free, farklı saç tiplerine sahip kişilerin kullanımı için, sürekli yenilenen formülüyle değişik içeriklere sahip bir üründür.

Zeytinyağı, çay ağacı, aloe süt, hindistan cevizi ve shea yağı ile zenginleştirilmiş çeşitlerden oluşan sofn’free, farklı saç şikayeti bulunanların ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak, gereken sağlık testlerinden geçirilmiş doğal  düzleştirci kremdir.


 
  • Kıvırcık ve Dalgalı Saç Düzleştirme Kremi
 
  • Kalıcı Fön Uygulama KremiKullanım talimatına uyulduğu takdirde, saça zarar vermemekte, kırılma ve dökülme gibi olumsuz sonuçlara sebep olmamakta, aksine saç derisini beslemekte ve tazelemektedir.

Saçlar için olumlu etkisini göstermesi, saçlardaki tahriş ve yıpranmayı arttırmaması için, mutlaka kullanma talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.


 

Sofn Free Brezilya Fönü Uygulaması

 

Ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Duş sonrası nemli saça uygulanırsa, hem daha etkili olur hem de uzun süre etkisini korur. Sofn’free saç düzleştirici krem, nemli saça iyice yedirilerek sürülür ve güzelce taranır. Sonrasında, kolay şekil alan, yumuşak ve parlak görünümlü saçlar ortaya çıkar. Özel olarak geliştirilmiş formülü ile, uygulaması kısa, etkisi uzun süren bir üründür. Ayrıca, farklı sebeplere bağlı olarak hasar görmüş ve yıpranmış saçları da, içerdiği E vitamini ile yenileme özelliğine sahiptir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

E-Bülten Kayıt

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı