HERBADERM HELLO CLEAN YAĞ BAZLI TEMİZLEYİCİ KURU-HASSAS CİLTLER İÇİN RAHATLATICI 100ML

Herbaderm Hello Clean Yağ Bazlı Temizleyici Kuru-Hassas Ciltler İçin Rahatlatıcı 100Ml

  • Herbaderm
  • 8697711702020
  • STOKLARIMIZDA
206,50
Favorilere Ekle

HERBADERM HELLO CLEAN YAĞ BAZLI TEMİZLEYİCİ KURU-HASSAS CİLTLER İÇİN RAHATLATICI 100ML

HELLO CLEAN 
KURU VE HASSAS CİLTLER İÇİN RAHATLATICI YAĞ BAZLI TEMİZLEYİCİ BALM
+SQUALANE & BISABOLOL

KURU VE HASSAS CİLTLER İÇİN RAHATLATICI


Suya dayanıklı makyaj ve güneş kremi dahil yüz, dudak ve göz makyajı için

100ml

Hassas ve kuru ciltleri rahatlatır, besler ve yumuşatır. Gözeneklere nüfuz ederek, suya dayanıklı makyaj ve güneş kremi dahil yüz, dudak ve göz makyajını kalıntı bırakmadan tek adımda derinlemesine temizler.

Form; Yağ bazlı formül, Gözenekleri tıkamaz.

Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir.İÇERMEZ
ETKİLİ OLDUĞU CİLT PROBLEMLERİ
CİLT TİPLERİ
NE ZAMAN VE NASIL UYGULANIR
BİLMEKTE FAYDA VAR
UYARILAR VE SAKLAMA KOŞULLARI

ÇÖZÜM ODAKLI CİLT BAKIMI

1

Kalıntı Bırakmadan Temizler

Gözeneklere nüfuz ederek, suya dayanıklı makyaj ve güneş kremi dahil yüz, dudak ve göz makyajını tek adımda kalıntı bırakmadan derinlemesine temizler.

2

Ciltte Gerilmeye ve Kuruluğa Neden Olmaz

Cildinizle buluştuğunda eriyerek ipeksi bir yağa, suyla temas ettiğinde ise süte dönüşen dokusu sayesinde durulama sonrasında gerginlik ve kurumaya neden olmaz.

3

Cilt bariyerini korur ve güçlendirir

Hassas ve kuru cildinizi rahatlatır, besler, yumuşatır.


NEDEN SQUALANE VE BISABOLOL KULLANDIK?

Hava kirliliği, kimyasallar, soğuk, rüzgar ve güneş gibi çevresel stres faktörlerinin etkisiyle hassaslaşan, kuruyan ve kızaran cildi rahatlatır ve nemlendirir. Cildin tolerans seviyesini yükselterek dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur.


Makyaj Temizleme

Yüz güzelliği denildiğinde akla ilk gelen yumuşak, parlak ve temiz bir cilt görünümü oluyor. Taze bir görüntünün sırrı, güzel bir cilde sahip olmaktan geçiyor. Güzel bir cilde sahip olabilmenin ilk şartları arasında ise makyaj temizleme geliyor. Zira doğru ürün ve yöntemlerle arındırılmayan cilt, mat ve soluk bir görüntüye bürünüyor. Makyaj temizleme için makyaj temizleme yağı, makyaj temizleme suyu, makyaj temizleme sütü, makyaj temizleme mendili gibi özel ürünler bulunuyor. Cildinizi makyajdan arındırıp mükemmel cilde kavuşmanız için gerekli tüm ürünler kuafordepo.com’da sizleri bekliyor.

Makyajla Uyumak Cilde Neden Zarar Veriyor?

-Uyurken cilt kendini yeniliyor, temizlenmeyen cildin yenilenmesi ise zorlaşıyor.
-Ayrıca cilt gece boyunca daha fazla nefes alma ihtiyacı duyuyor.
-Makyaj kalıntıları ise cildin nefes almasını engelleyerek yorgun bir görünüm kazanmasına sebep oluyor. Makyaj kalıntıları cilt yüzeyinde bulunan gözenekleri tıkıyor. Bu ise sivilce ve siyah nokta oluşumunu destekliyor.
-Cildin rahat etmesi, huzurlu bir uyku için de vazgeçilmez etkenler arasında yer alıyor. Temizlenmeyen bir cilt uyku verimini de düşürüyor.

Makyaj Temizleme Ürünleri

Yüz yıkama aşamasına geçilmeden önce makyaj temizleyici ile yüzün arındırılması gerekiyor. Makyaj temizleme suyunun cilt tipine ve yapılan makyajın özelliklerine uygun olarak seçilmesi büyük önem arz ediyor. Kuru bir cilde sahip iseniz, makyajınızı temizlemek için makyaj temizleme sütü, makyaj temizleyici yağ ya da krem formlu ürünler tercih etmeniz gerekiyor. Yağlı ciltler için ise su bazlı ürünler kurtarıcı oluyor. Hassas cilde sahip kadınların tercih ettiği makyaj temizleme jelleri, hafif yapıda oldukları için cildi yıpratmadan ve kurutmadan temizliyor.

Göz Makyaj Temizleyicileri

Göz çevresi yüzdeki en hassas bölge olarak biliniyor ve göz makyajını temizlemek için göz çevresine uygun olarak formülize edilen özel makyaj temizleme ürünlerinden kullanmak gerekiyor. Göz makyajını çıkarırken uygun ürünler kullanılmazsa uzun vadede göz çevresi deforme oluyor ve kızarıklık, morarma, kırışıklık ve yağ bezeleri gibi sorunlar baş gösteriyor. Göz makyajı temizleyicisi su bazlı, yağ bazlı veya çift fazlı ürünlerden oluşuyor. Makyaj temizleyici çift fazlı ürünlerden biri ve suya dayanıklı göz makyajını bile kolayca çıkarıyor. Newwell göz makyaj temizleyici, Pastel göz makyajı temizleme losyonu ve daha birçok markanın mükemmel içeriğe sahip makyaj temizleme ürünleri Kuafordepo.com’da sizleri bekliyor.

 

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 206,50 206,50
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 206,50 206,50
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 206,50 206,50
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 206,50 206,50
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 206,50 206,50
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 206,50 206,50
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 206,50 206,50
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 206,50 206,50

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı